WE HOREN GRAAG VAN JE

Contact & tarieven

Telefoon

Wij zijn dagelijks
telefonisch bereikbaar
van 08.00 tot 18.00 uur.

030 – 295 29 99

E-mail

Je ontvangt binnen twee
werkdagen een reactie van ons.

Dave Kroet
Tineke Tees
Joost de Vrankrijker
Steef Goossens
Kelvin Bor
Marieke Tijssen

Vakantiebeurs

Informatieaanvraag

Deelnemen aan Vakantiebeurs kan met ieder budget. Vul onderstaand formulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Even voorstellen

Sales

Thecla Amoureus

Projectmanager Vakantiebeurs | Travel Congress

Jaarbeurs-4

Kelvin Bor

kelvin.bor@jaarbeurs.nl
+31 6 5357 0248

Jaarbeurs-1

Dave Kroet

dave.kroet@jaarbeurs.nl
+31 6 1593 6098

Jaarbeurs-5

Marieke Tijssen

marieke.tijssen@jaarbeurs.nl
+31 6 2714 8971

Steef Goossens

steef.goossens@jaarbeurs.nl
+31 6 1525 2634

Joost de Vrankrijker

joost.de.vrankrijker@jaarbeurs.nl
+31 6 5711 2942

Jaarbeurs-3

Tineke Tees

tineke.tees@jaarbeurs.nl
+31 6 3080 0605